A sport nemcsak testnevelés, hanem a léleknek is az egyik legerőteljesebb nevelőeszköze.

2010.november 13. szombat

Szihalom SE – Poroszló SE

2-1

A mérkőzés 8. percéig már mindkét csapat kihagyott 1-1 tizenegyest. Csapatunk mezőnyfölényben játszott, de a 19. percben egy kapushiba miatt hátrányba kerültünk. Támadásainkat rendszerint nem sikerült kapura rúgással befejezni és az első félidő utolsó percében a középpályán elvesztett labdával az ellenfél egy kontra támadás végén megduplázta az előnyét.

A második félidőben végig mi írányítottunk. Az ellenfél néhány kontrával eljutott a kapunkig, de még ha a védőinken olykor túl is jutottak a kapusunk eszén nem tudtak túljárni. A sok helyzetet csak a 84. percben sikerült gólra váltania Csala Imrének és bár továbbra is rohamoztunk az eredmény nem változott a hármas sípszóig.

öszeállításunk : Linberger Tamás , Tóth Attila , Herpai Gergely , Mester Ákos (Szabó Miklós) , Pusztai László , Habóczki Gyula (Horváth László) ,Kis Tamás , Csala Imre , Kiss László (Habóczki István) , Mester Tamás , Csala Attila